Supe krem me perime

Në këtë recetë mund të shtoni edhe perime të tjera nëse dëshironi. Mësoni se si të përgatisni Supë krem me perime dhe domate duke lexuar përbërësit dhe udhëzimet në recetën tonë.

Klikoni mbi titull për më shumë detaje. Një supë e lehtë me domate e përshtatshme për t’u konsumuar nga të gjithë. Perime, Supa, Vegjetariane, Ndërkombëtare, Në Çdo Kohë, Në Çdo Stinë.

Supe krem me perime Kunguj cope Spec jeshil cope Karrote cope Patate kokrra Qepe kokrra. Supa me perime dhe qumësht është një recetë shumë e shijshme dhe jo e rëndë dhe që mund të konsumohet në. Supe Krem Karrote, Patate e Xhinxher Featured.

Vetem xhinxheri e presim me feta te holla, sepse ndryshe nuk do te na tretet kur te bejme . SUPE KREM ME KUNGULLESHKA: (Ja Receta):.

loading...