Supe krem brokoli

Supa krem me brokoli është një pjatë e shëndetshme, e shijshme dhe e lehtë për tu gatuar. Kjo supë është ideale për vegjetarianët, por edhe . PERGATITJA: Prisni preshin ne rondelle .

Supe krem me brokoli Kjo pjate me shume pak kalori (vetem 2kalori!) eshte e lehte, kremoze dhe e shijshme. Mund te serviret fare mire ne nje darke pas . Mësoni se si të përgatisni Supë krem me brokoli duke lexuar përbërësit dhe udhëzimet në recetën tonë. Klikoni mbi titull për më shumë detaje.

AReport Te gatuajme me Zonjen Tefta dt Tetor 201Supe me Brokoli,Patate të Mbushura. Kjo eshte nje pjate e shendetshme e cila keshillohet te konsumohet gjate stines se dimrit.

Perbersit 4gr brokoli 1gr patate 1gr selino qepë, thelpi hudhër 8ml koncentrat perimesh lgj vaj ulliri lgj bajame feta 3gr. Nga: ZONJA VJOLLCA 4gr brokoli 1gr patate 1gr selino qepë, thelpi hudhër 8ml koncentrat perimesh lgj vaj ulliri lgj . Supë krem brokoli me erëza të freskëta – Revista Lady Albania. Përbërësit për porcione: – 4gr.

Supe Krem Karrote, Patate e Xhinxher. Supa me karrota eshte nje recete gatimi ideale per femijet e vegjel, pasi jo vetem ofron shije, por dhe ushqyeshmeri.

loading...